Banka Hesap Numaralarımız

0541 647 54 61

info@karasuguvenliksistemleri.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

BLOG
Anasayfa Blog Kamera ve Otomatik Bariyer Sistemleri

Kamera ve Otomatik Bariyer Sistemleri

03 Haziran 2020

Kameralı karasu güvenlik sistemleri ile beraber dilediğiniz alanda tehlikeleri ortadan kaldırabilir, trafik akışını kontrol edebilirsiniz.

Kamera ve Otomatik Bariyer Sistemleri
Kameralı karasu güvenlik sistemleri ile beraber dilediğiniz alanda tehlikeleri ortadan kaldırabilir, trafik akışını kontrol edebilirsiniz.
Trafik Akışı Kontrolünde Kapan Bariyerler 
En sık tercih edilen bariyer türlerinden biri kapan bariyerlerdir. Üzerinde timsah dişleri bulunan bir kapan bariyer,  tek yönlü trafik sağlamak, akışı kontrol etmek gibi nedenlerle kullanılır. Birçok kurumun otopark girişleri bu şekilde ayarlanmaktadır. Özellikle elektriğin olmadığı alanlarda bu kapan sistem son derece etkilidir. Otomatik kontrol yapılamayacağında yerdeki oluşturulan kapanlar, ekstra uyarı sistemi oluşturmaktadır.
Kapan sistem bariyerler manuel, pedallı, motorlu, hidrolik gibi çeşitlerle kullanılabilmektedir. Bu tür sistemlerin nereye yerleştirileceği konusunda öncelikle bir plan yapılmaktadır. Bu planda, en uygun alanlar belirlenir ve genel akışın yönlendirilmesi sağlanır. Otomobillerin kapanlara ters yönden teması halinde patlamaları olasıdır.
Güvenlik Kameraları Kaç Tane Olmalı?
Karasu güvenlik kamera sistemleri bulabileceğiniz sistemlerde kaç kameralı paketlerden almanız gerektiği değişen bir konudur. Öncelikle bütçenize göre ve hangi alanlarda ne amaçla güvenlik kamerası kullanmak istediğiniz belirlenir. Dış etkenlere açık bir yerde kamera sistemlerini daha kaliteli seçebilirsiniz. Sayı için en kritik yerlerden başlayarak kapsam, çerçeve belirlenerek işlem yapılır. Örneğin bir bankada kullanılan kamera sayısı ile ev çevresindeki kamera sayısı değişebilir. Bir sitenin bütünü için kameralı güvenlik sistemleri kullanılacaksa set ve malzeme sayısı daha da artacaktır.
Banka Alarm Sistemleri
Banka bünyesi için alarm sistemlerimizden faydalanabilirsiniz. En hızlı şekilde planlama ve uygulama yaparak bu alarm sistemlerinde ideal çözümlere ulaşabilirsiniz. Bankalarda yer alan alarm sistemlerinde olası uyarılarda hemen müdahale ediyoruz. Banka güvenlik görevlileri ile de etkileşim halinde olarak çözümler getirmekteyiz. Karasu alarm sistemleri sizlerin bu ve çevre bölgelerdeki ihtiyaçlarınıza yanıt vermek için çalışmalar yürütüyoruz.  Güvenlik sektörünün en önemli parçalarından birinin alarm sistemleri olduğunun bilicindeyiz.
Uygun Fiyat Yüksek Kalite
Genel prensip olarak uygun fiyat ve yüksek kaliteyi bir arada sizlere sunmaktayız.  Teknolojik açıdan yüksek donanımı olan ürün çeşitlerimizde yenilikçi,  geniş kapasitede bir çözüm sağlıyoruz.  Ürünlerimizi alan kişilere doğru tanıtımlar yaparken hizmet sonrası yardımcı da olmaktayız.
 Bu yazı 64 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Karasu Alarm Sistemleri 

03 Haziran 2020

Karasu Güvenlik Sistemleri

03 Haziran 2020

Bizi Arayın 0541 647 54 61

Bizi Arayın 0541 647 54 61

İncilli Atatürk Blv. Karasu/Sakarya
0541 647 54 61
0541 647 54 61
info@karasuguvenliksistemleri.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Karasu Güvenlik sistemleri

Karasu Güvenlik sistemleri

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bu site Sakarya Webtasarım Recep Haldız tarafından kodlanmıştır.