Banka Hesap Numaralarımız

0541 647 54 61

info@karasuguvenliksistemleri.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

BLOG
Anasayfa Blog Karasu Güvenlik Sistemleri

Karasu Güvenlik Sistemleri

03 Haziran 2020

İhtiyacınız olan karasu güvenlik sistemleri için teknik açıdan güçlü alt yapımızla sizlere hizmet sunuyoruz.

Karasu Güvenlik Sistemleri
İhtiyacınız olan karasu güvenlik sistemleri için teknik açıdan güçlü alt yapımızla sizlere hizmet sunuyoruz. Çeşitli alanlarda yapıya uygun çözümler sağlamaktayız.
Turnike Sistemleri
Bir iş yerinde veya sınırlandırılmış alanlarda turnike sistemleri güvenlik amacıyla epey faydalı bir etki yapar. Kart okutmalı sistem oluşturduğunuzda bir bina içine vs. sadece geçiş hakkı olan kişiler geçecektir. 3-4 tane demirli sistem çalışan bu uygulamada tanımlanan kartlara vs. sahip olanlar diğer tarafa geçebilir. Bazı bölgelerde bu işlem kartsız serbest olarak da gerçekleşebilir. Aynı mantıkla bariyer sistemleri de yapmaktayız. Bariyerde uygun koşullar ayarlanarak sonuca gelinmektedir.
Güvenlik Kamerasının Önemi 
Karasu güvenlik kamera sistemleri yerleşimi yapıldığında bir alanda korumak istediğiniz kısımları görüntüleme ve kontrol etme şansınız olur. Bu kontrol sayesinde güvenlik açıklarını görerek nasıl önlemler almanız gerektiğini de bulabilirsiniz. Bankalar, evler, dükkanlar, mağazalar, alışveriş merkezleri, hastaneler ve akla gelebilecek birçok alanda artık güvenlik kameraları kullanılmaktadır. Özel mülk ve kamuya ait binalarda geniş kapsamda çözümler elde edebilirsiniz.
Bir yerde güvenlik kamerasının varlığı, hırsızlar ve suç işlemek isteyenler için caydırıcı olabilir. Çünkü kayıt altına alınan görüntüler cezalara neden olabilir. Bazen bunu da dikkate almadan yine yüzünü gizleyen suçlular da vardır. Bunun için de daha farklı yollar deneyebilirsiniz.
Güvenlik kamerası olmayan alanda sorunlar görülür ve elinizde kayıt olmadığında bir yere şikayette de bulunamazsınız. Bu nedenle özellikle iş yerlerinde bu tür caydırıcı ürünler olmalıdır. Bir iş yerinin içinde olası personel hırsızlıklarına karşı da önlem almış olursunuz. 
Son Teknoloji Güvenlik Kamera Sistemleri
İleri teknoloji ürünü güvenlik kamera sistemlerini kullanarak profesyonel bir ekiple hareket ediyoruz. Son teknoloji güvenlik kameralarında mekanizma özelliğine göre hem sizden gelen fikirler hem de bizim tecrübelerimiz birleşerek yerleşim yapılmaktadır. Kaç adet güvenlik kamerası sistemi kurulumu yapılacaksa buna göre çözüm sağlanır.
Alarm Sistemleri Kurulum
Karasu alarm sistemleri ile farklı bir güvenlik yöntemi kullanabilirsiniz. Alarm sistemlerimiz ev ve iş yerlerinde ani durumlara karşı yüksek sesle uyarıcılarla haber verir. Bu uyarıcılar çevreye ve bize bir uyarı anlamındadır.
 Bu yazı 184 kere okundu.

DİĞER YAZILAR

Karasu Alarm Sistemleri 

03 Haziran 2020

Bizi Arayın 0541 647 54 61

Bizi Arayın 0541 647 54 61

İncilli Atatürk Blv. Karasu/Sakarya
0541 647 54 61
0541 647 54 61
info@karasuguvenliksistemleri.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Karasu Güvenlik sistemleri

Karasu Güvenlik sistemleri

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bu site Sakarya Webtasarım Recep Haldız tarafından kodlanmıştır.