Banka Hesap Numaralarımız

0541 647 54 61

info@karasuguvenliksistemleri.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

EMİR Güvenlik  Kamera ve Alarım Sistemleri Sakarya'nın Karasu İlçesinde  güvenlik kamerası ve alarm sistemleri hizmeti vererek kalite ve hizmet çıtasını her geçen gün artırmayı ilke edinerek , doğruluktan, kaliteden ve saygınlıktan ödün vermeden, en yüksek değer ve memnuniyet ile hizmet vermeyi amaç edinerek kurulmuştur.

Başarılarımızın devamı için ana hedefimiz dünyayla entegre olmak, proaktif yaklaşım benimsemek kaliteden ödün vermeden yolumuza devam etmektir. Koşullar ne olursa olsun iş verenin istediği hizmeti en yüksek kalitede en uygun fiyata firma ilkelerinden ödün vermeden teklif etmek ve bunun yanı sıra müşteri memnuniyetini temel unsur olarak benimsemektir.

Öncelikle müşterilerimizin bizden beklentilerini aşarak koşulsuz memnuniyetini sağlamaktır. Ödünsüz kalite anlayışı ile ilkeli, dürüst ve çevre bilincinde topluma faydalı bir ekip ruhu oluşturmaktır. Bu yoldaki felsefemiz çalışmalarımız için gerekli güncel teknolojik destek ve gerekli kaynakların teminini sağlamak, sürekli eğitime önem vermektir. Emir Güvenlik Teknolojileri yönetimi başından beri bu kalite politikasını benimsemiş ve benimsemeye devam edecektir.

vision

MİSYONUMUZ

Hizmetlerimizde saygı, işe özen ,müşteriye güler yüz ve insan ilişkilerine önem vererek çalışma prensibine kat-i surette uymamızdır. Çağın gerektirdiği kalitede teknolojinin bütün olanaklarını kullanarak gerekli ürünleri kurmak, sürekli gelişen çağa ayak uydurabilmek için araştırma geliştirme servisinin direktifleri doğrultusunda kalifiye ve lisans eğitimi almış akademik personel çalıştırarak müşterilere daha kaliteli ve sorunsuz işler sunmaktır.

vision

VİZYONUMUZ

Müşteri isteklerinin daima ön planda tutulması, çevreye, doğaya ve topluma saygı müşterilerin taleplerini en hızlı şekilde değerlendirerek, kaliteden ödün vermeden, hata yapmadan, ihtiyaç anında çözüm üretmek, müşterinin ürün ihtiyacını yerinde, zamanında ve uluslararası kalitede karşılamaktır.

DEVAMI

Güvenlik sektöründeki tüm birikim ve tecrübelerimizi ürettiğimiz her modelde içine emeğimizi ve samimiyetimizi katarak sizlerle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız sektörümüzde öncü bir kuruluş olarak yaşamdan aldığımız güç ile siz değerli müşterilerimiz ile süre gelen bir diyalog geliştirmek ve en iyiyi sizlere sunmaktır.

Bizi Arayın 0541 647 54 61

Bizi Arayın 0541 647 54 61

İncilli Atatürk Blv. Karasu/Sakarya
0541 647 54 61
0541 647 54 61
info@karasuguvenliksistemleri.com

E-KATALOG

Ürünlerimiz ve diğer bilgilendirmelerimiz için E-Kataloğu inceleyiniz

Karasu Güvenlik sistemleri

Karasu Güvenlik sistemleri

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

Bu site Sakarya Webtasarım Recep Haldız tarafından kodlanmıştır.